ساندویچ پانل در استان خراسان رضوی

ساندویچ پانل در استان خراسان رضوی

موقعیت جغرافیایی استان خراسان رضوی

همان طور که میدانید استان خراسان رضوی یکی از استان‌های خراسان به مرکزیت مشهد است که امروزه به سه استان خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی تقسیم شده است. نقطه عطف در تاریخ این استان به ورود اقوام آریایی به فلات ایران بازمی‌گردد و با مستقر شدن این قوم در خراسان و سیستان عمده حوادث تاریخ ایران که در اوستا و شاهنامه آمده در خراسان اتفاق افتاده است.

با توجه به موقعیت جغرافیایی این استان که در منطقه خشکی واقع شده است و همچنین برداشت بی رویه آب کشاورزی در این استان با مشکل رو به رواست و عمده درآمد استان خراسان رضوی به درآمد ملی نفت وابسته است.

علاوه بر این به دلیل قرارگیری بارگاه مقدس امام رضا (ع) در شهر مشهد هر ساله گردشگران دینی زیادی را اغلب از کشورهای همسایه به سمت خود جلب کرده و سبب رونق فعالیت‌های بازرگانی در این شهر شده است.

جالب است بدانید نام خراسان از دو کلمه خور به معنی خورشید و آسان به معنی پدیدار شدن اقتباس شده و چون در شرقی ترین ناحیه ایران زمین قرار داشته نام سرزمین بامدادان را به خود گرفته است.

یکی از صنایع دستی معروف این استان به دلیل وجود معدن‌‌های سنگ قیمتی در این استان تولید زیورآلات با سنگ‌های فیروزه، عقیق است. همچنین سفالگری، قالی بافی، پوستین دوزی، سنگ تراشی و قلم زنی روی سنگ و فیروزه تراشی از صنایع دستی این استان به شمار می‌رود.

جاذبه‌‌های گردشگری این استان نیز:
آب انبار باب الحکم
آتشکده آذربرزین مهر
آب گرم و آبشار کری
برج آسیاب در نیشابور
باغ ملی در سبزوار
و بسیاری مکان‌های تاریخی و تفریحی دیگر را شامل می‌شود.

ساندویچ پانل در استان خراسان رضوی

استان خراسان رضوی در چند دهه گذشته پیشرفت چشمگیری در تمام زمینه‌ها داشته است صنعت ساختمان سازی نیز یکی از شاخه‌‌هایی است که این استان در آن تحولی بی‌نظیر داشته است.

در حال حاضر مزایای استفاده از ساندویچ پانل‌‌ها بر کسی پوشیده نیست از همین رو کارفرمایان و پیمانکاران نیز در استان خراسان رضوی جهت افزایش استحکام و مقاومت سازه‌های خود در برابر زلزله، همچنین با توجه به رشد جمعیت در این استان جهت سرعت بخشیدن به مراحل اجرای پروژه و کاهش هزینه‌های ساخت به استفاده از ساندویچ پانل‌ در سازه‌‌‌های خود روی آوردند.

تاکنون پیمانکاران و ساکنین این سازه‌ها رضایت بالایی از این نوع متریال داشته که نشان از کارایی و محبوبیت ساندویچ پانل‌‌ها دارد. در ادامه به مزایای این سازه‌های پر کاربرد اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.

ساندویچ پانل‌ در استان خراسان رضوی ساندویچ پانل پلی اورتان، پلی استایرن و اتاق تمیز را شامل می‌شود. ساندویچ پانل در شهرهایی همچون مشهد، نیشابور، سبزوار و تربت حیدریه در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی مورد استفاده قرار گرفته است.

مزایای ساندویچ پانل در خراسان رضوی

  • تنوع در طرح و رنگ
  • قابلیت شستشو
  • استحکام و مقاومت بالا در برابر نیروهای کششی و خمشی
  • مقاومت در برابر آتش سوزی
  • عایق صوت، حرارت و برودت

کاربرد ساندویچ پانل در خراسان رضوی

سوله‌ها و سازه‌‌های فلزی در کارخانجات صنعتی
شهرک‌های صنعتی
سردخانه‌ها
ساختمان‌ها و کانکس

خرید ساندویچ پانل در استان خراسان رضوی بسیار راحت بوده کافیست با کارشناسان فروش در این زمینه تماس حاصل کرده تا شما را در زمینه قیمت، کیفیت، نوع پانل درخواستی و متناسب با نیاز شما راهنمایی و قیمت نهایی ساندویچ پانل را با توجه به مشخصات درخواستی شما در اختیارتان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *